Reaktor wysokociśnieniowy RVD-3-2000
Reaktor wysokociśnieniowy RVD-3-2000 jest przeznaczony do przeprowadzania reakcji chemicznych i syntezy przy ciśnieniu roboczym do 200 barów i temperaturze 250°C. Mieszanie mieszaniny reakcyjnej odbywa się za pomocą mieszadła kotwicznego lub śmigłowego przez sprzęgło magnetyczne. Ogrzewanie mieszaniny reakcyjnej odbywa się za pomocą elektrycznego bloku grzewczego z programowalnym sterownikiem. Reaktor jest wyposażony w niezbędny zestaw armatury do przeprowadzenia większości procesów. Konstrukcja reaktora pozwala na zmianę wyposażenia i funkcjonalności zgodnie z wymaganym zadaniem.
Wyposażenie standardowe reaktora RVD-3-2000 (w cenie):
  • Szklanka reaktora - 1 szt.
  • Pokrywa - 1 szt.
  • Wkładka PTFE - 1 szt.
  • Uszczelka PTFE - 1 szt.
  • Szklanka PTFE - 1 szt.
  • Manometr do 250 bar - 1 szt.
  • Płytka bezpieczeństwa z uchwytem - 1 szt.
  • Zawór iglicowy - 2 szt.
  • Łuska termiczna (do termopary) - 1 szt.
  • Zacisk mocujący - 1 szt.
  • Uszczelka O-ring - 1 szt.
  • Mieszadło dwułopatowe -1 szt.
Kod produktu
14 080
Dodaj do koszyka Idź do wózka
    Nominalna objętość szklanki 2000 ml
    Objętość wkładki 1500 ml
    Maksymalne ciśnienie robocze 200 bar
    Maksymalna temperatura robocza 250° C
    Materiał reaktora SS AISI 316 L
    Liczba portów 6
    Grzanie Ogrzewanie i chłodzenie jednostki (elektryczny)
    Mieszanie mieszadło z górnym napędem
    Chłodzenie naturalne
    Wymiary 433*340 mm
    Średnica wewnętrzna szklanki 120 mm
    Głębokość szklanki 180 mm
    Średnica wewnętrzna wkładki 108 mm
    Głębokość wkładki 150 mm
    Masa 51,82 kg
    • Szklanka reaktora - 1 szt.
    • Pokrywa - 1 szt.
    • Wkładka PTFE - 1 szt.
    • Uszczelka PTFE - 1 szt.
    • Szklanka PTFE - 1 szt.
    • Manometr do 250 bar - 1 szt.
    • Zawór iglicowy - 2 szt.
    • Zacisk mocujący - 1 szt.
    • Uszczelka O-ring - 1 szt.
    • Materiał reaktora AISI 316Ti
    • Materiał reaktora Hastelloy C-276
    • Pierścienie uszczelniające z Viton, grafitu
    • Reaktory do syntezy wysokotemperaturowej (powyżej 250°C)